raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
Dostępne 24H -5%
Stolik kawowy MADISON 60 cm w optyce marmuru do salonu w stylu Glamour
  • Stolik kawowy MADISON 60 cm w optyce marmuru do salonu w stylu Glamour
  • Stolik kawowy MADISON 60 cm w optyce marmuru
  • Stolik kawowy MADISON 60 cm w optyce marmuru

Stolik kawowy MADISON 60 cm w optyce marmuru

556,84 zł
529,00 zł Zniżka 5%
Brutto
Produkt w magazynie – szybka wysyłka
Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy stolik kawowy MADIOSN. Blat stolika wykonany został ze szkła w optyce białego marmuru, natomiast metalowa podstawa o oryginalnym kształcie w kolorze złotym. Lekko widoczne spawy, nierówności oraz różnice kolorystyczne w podstawie są celowo zachowane, aby podkreślić wyjątkowy, industrialny styl mebla. Stolik kawowy idealnie zaaranżuje wnętrza salonu oraz sypialni w stylu nowoczesnym oraz Glamour. 

Wymiary prezentowanego stolika kawowego: 

średnica: 60 cm

wysokość: 45 cm

ZDV-CH-MADISON-LAW

Opis

Wysokość 45 cm
Styl Glamour
Średnica 60 cm
Kolor biały, szary, złoty
Blat szkło w optyce białego marmuru
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także