raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-25%
Industrialny Stolik kawowy Living Edge 110 cm dąb dziki
  • Industrialny Stolik kawowy Living Edge 110 cm dąb dziki
  • Stolik kawowy Living Edge 110 cm dąb dziki do salonu
  • Stolik kawowy Living Edge 110 cm dąb dziki

Stolik kawowy VIVENTE Living Edge 110 cm drewno dąb dziki

2 169,43 zł
1 627,07 zł Zniżka 25%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2022-02-18 (zostało: 32 dni)
Termin podany przez producenta może ulec zmianie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stolik kawowy to wyjątkowy a równocześnie solidny mebel od niemieckiej marki Invicta Interior Design. Unikalny wygląd w połączeniu z dodatkowym miejscem do przechowywania. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości dzikiego dębu opiera się na metalowych, czarnych nóżkach z szufladą i z przegrodą na podręczne rzeczy. 

Wymiary stolika: 110 cm x 60 cm x 45 cm (szerokość x głębokość x wysokość).

Wykonany jest w stylu industrialnym, występujące na blacie nierówności, sęki  i przetarcia nie są wadą a cechą tego stylu. Producent celowo zachował owe cechy aby podkreślić przemysłowy i niepowtarzalny wygląd.

Dąb dziki naturalny wyróżnia się wyrazistymi, litymi, czarnymi sękami.   

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, stolik może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

DR56939433

Opis

Szerokość 110 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 60 cm
Materiał drewno: dziki dąb, olejowany, metalowa rama
Styl industrialny
Kolor naturalny,antracytowy
Informacja dodatkowa stolik może posiadać liczne sęki
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także