raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-34%
Stolik Kawowy Kerrasch 55 Cm Miedziany
  • Stolik Kawowy Kerrasch 55 Cm Miedziany
  • Stolik Kawowy Kerrasch 55 Cm Miedziany do salonu
  • Stolik Kawowy Kerrasch 55 Cm Miedziany

Stolik Kawowy Kerrasch 55 Cm Miedziany

908,60 zł
599,68 zł Zniżka 34%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy stolik kawowy Kerrasch od niemieckiej marki Invicta Interior. Produkt wykonany został ręcznie ze stopu metalowo- aluminiowego w kolorze miedzianym. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalna tekstura stolika.Każdy egzemplarz jest unikatowy i posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Ten stolik przepięknie wpisze się do wnętrz w stylu industrialnym, loftowym oraz orientalnym. 

Ze względu na ręczne wykonanie stolik kawowy Orient może odbiegać od modelu prezentowanego na zdjęciach.

Wymiary prezentowanego stolika: 

średnica: 55 cm

wysokość: 35 cm

DZ15940219

Opis

Wysokość 35 cm
Materiał stop metalowo- aluminiowy
Styl industrialny
Średnica 55 cm
Kolor miedziany
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także