raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Wysyłka gratis
Stolik kawowy KALIPSO 110 cm drewno dąb
  • Stolik kawowy KALIPSO 110 cm drewno dąb
  • Stolik kawowy KALIPSO 110 cm drewno dąb
  • Stolik kawowy KALIPSO 110 cm drewno dąb

Stolik kawowy KALIPSO 110 cm drewno dąb

2 013,70 zł
1 610,96 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Stolik kawowy wykonany z drewna dębowego w odmianie sękatej został odpowiednio zaolejowany dla większej odporności użytkowania. Drewno zawsze tworzy ciepłe wnętrze i daje naturalność w każdym pomieszczeniu. Dopasuj z naszym sklepem internetowym sofę i zaaranżuj nietuzinkowo swoje wnętrza. Szerokość stolika w rozmiarze 110 cm jest wystarczająca na użytkowanie.  Dodatkowego uroku dodaje lekko półkolisty łuk blatu. 

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

58783AE2

Opis

Szerokość 110 cm
Wysokość 55 cm
Głębokość 70 cm
Materiał drewno dębowe sękate olejowane
Kolor naturalny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także