raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Stolik kawowy JOVAN zestaw 2
  • Stolik kawowy JOVAN set 2 w optyce dębu
  • Stolik kawowy JOVAN zestaw 2
  • Stolik kawowy JOVAN zestaw 2 do salonu

Stolik kawowy JOVAN set 2 w optyce dębu

808,08 zł
549,49 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2022-02-20 (zostało: 78 dni)
Termin podany przez producenta może ulec zmianie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Zestaw 2 stolików kawowych JOVAN to propozycja od niemieckiej marki Invicta Interior. Produkt ten to połączenie blatu z wysokiej jakości płyty MDF oraz metalowej podstawy w kolorze czarnym. Ogromną zaletą produktu jest możliwość schowania mniejszego stolika pod większym, dzięki czemu zyskasz dodatkową przestrzeń, jeśli tylko tego potrzebujesz. Zestaw stolików JOVAn to idealna propozycja do wnętrz w stylu industrialnym, przemysłowym oraz loftowym. 

Wymiary większego stolika: 80 cm x 37cm (średnica x wysokość)

wymiary mniejszego stolika: 60 cm x 34 cm (średnica x wysokość)

grubość blatu: ok.1,8 cm

DZ58740692

Opis

Materiał blat: MDF, foliowany, podstawa: metal, malowany proszkowo na kolor czarny
Styl industrialny
Kolor naturalny, czarny
Grubość blatu ok.1,8 cm
Wymiary mniejszego stolika 60 cm x 34 cm
Wymiary większego stolika 80 cm x 37cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także