raty przez internet leasing przez internet
Stolik kawowy HAVANA drewno akacja Szara
  • Stolik kawowy HAVANA drewno akacja Szara
  • Stolik kawowy HAVANA drewno akacja Szara
  • Stolik kawowy HAVANA drewno akacja Szara

Stolik kawowy HAVANA 110 cm drewno akacja Szara

2 195,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie 5-7 tygodni.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stolik kawowy wykonany z szarego drewna akacji. Dodatkowego uroku dodają nóżki , które idealnie współgrają z całością tworząc styl rustykalny. Stolik posiada głęboką szufladę. Zaaranżuj swój salon z serią naszych propozycji i zaskocz znajomych ciekawym pomysłem na wnętrze.

Produkt sprowadzany pod indywidualne zamówienie. Nie podlega zwrotowi.

8719323328563

Opis

Szerokość 110 cm
Wysokość 46 cm
Głębokość 60 cm
Materiał szare drewno akacji, metal malowany na kolor czarny
Kolor naturalny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także