raty przez internet leasing przez internet
Stolik kawowy GHENT 110 cm drewno mango
  • Stolik kawowy GHENT 110 cm drewno mango
  • Stolik kawowy GHENT 110 cm drewno mango do salonu
  • Stolik kawowy GHENT 110 cm drewno mango

Stolik kawowy GHENT 110 cm drewno mango

2 194,50 zł
Brutto

Produkt na zamówienie 5-7 tygodni.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Przepiękna seria mebli Ghent z drewna mango, które jest niebywale trwałe i popularne. Metalowe dodatki w kolorze czarnym dodają przyjemnego, naturalnego charakteru tworząc industrialny wygląd. Stolik posiada pojemną szufladę i wewnętrzną półkę. Dopasuj i zaaranżuj swoje wnętrza.

 Wymiary stolika kawowego : 110 cm x 60 cm x 45 cm 

Produkt sprowadzany pod indywidualne zamówienie. Nie podlega zwrotowi.

8719323325975

Opis

Szerokość 110 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 60 cm
Materiał drewno mango, metal malowany na kolor czarny
Kolor naturalny, czarny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także