raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Stolik Kawowy FRITZ 104 Cm dąb dziki olejowany
  • Stolik Kawowy FRITZ 104 Cm dąb dziki olejowany

Stolik Kawowy FRITZ 104 Cm dąb dziki

1 201,93 zł
961,54 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stolik kawowy z serii FRITZ jest nie tylko piękny ale i praktyczny. Ponadto cechuje się wysoką wytrzymałością na obciążenia i wgniecenia, dzięki czemu pozostanie w niezmienionej formie przez wiele lat. Z nutką klasyki. Jego główną zaletą jest duża powierzchnia blatu oraz szerokie drewniane nogi w kształcie litery U. Charakteryzuje go prostota i oszczędność detali. Blat to najważniejsza część stolika. Zarówno on jak i nogi powstały z naturalnego drewna jakim jest dąb sękaty, który dodatkowo został zaimpregnowany olejem w kolorze naturalnym. Nogi są wyrazistą cechą charakterystyczną i zapewniają mu stabilność. Ten rodzaj drewna, zwany także twardzielowym, podlega specyficznej obróbce. Podczas niej pozyskiwany i obrabiany jest przede wszystkim tzw. kolorowy obszar ze środkowej części pnia. Dzięki temu drewno charakteryzuje się silnym rysunkiem słojów oraz różnorodną barwą: od żółtoczerwonawej po czerwono-brązową. Ponadto cechuje się starannym wykonaniem oraz wysoką jakością. Użycie litego, olejowanego drewna daje możliwość obcowania z naturą i cieszenia się jej pięknem przez wiele lat. Świetnie podkreśli wnętrze Twojego salonu w stylu skandynawskim. To idealny projekt zarówno do nowoczesnych jak i rustykalnych wnętrz.

Wymiary prezentowanego stolika:

szerokość: 110 cm

wysokość 44 cm

głębokość: 62 cm

Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, stolik może odbiegać od modelu prezentowanego na zdjęciach. Występowanie innego układu sęków, rozwarstwień czy nieregularnych słoi jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy.

FRI104WE

Opis

Szerokość 104 cm
Wysokość 44 cm
Głębokość 62 cm
Materiał drewno dębowe olejowane, klejonka
Styl Skandynawski
Kolor naturalny
Waga 32 kg
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także