raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Stolik kawowy Shark 90 cm Teak
  • Stolik kawowy Shark 90 cm Teak
  • Stolik kawowy Square 90 cm Teak
  • Stolik kawowy Shark 90 cm Teak
  • Stolik kawowy Shark 90 cm Teak

Stolik kawowy SHARK 90 cm drewno Teak

1 623,44 zł
1 103,94 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

DOSTAWA PRZED ŚWIĘTAMI

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy unikatowy stolik kawowy od niemieckiego producenta Invicta Interior. Stolik wykonany z drewna tekowego, które zostało w efektowny sposób zaprojektowane tworząc gładką strukturę mebla. Stolik wpisze się we wnętrze Twojego salonu modnie i stylowo aranżując salon. Każdy stolik jest ręcznie robiony i może się nieco różnić od prezentowanych zdjęć.

Wymiary stolika: 90 cm x 60 cm x 50 cm

WE59639227

Opis

Szerokość 90 cm
Wysokość 50 cm
Głębokość 60 cm
Materiał lite drewno, teak
Styl Klasyczny
Kolor naturalny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także