raty przez internet leasing przez internet
Stolik Cor
  • Stolik Cor

Stolik Cor

359,99 zł
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta od: 2021-08-20 (zostało: 24 dni)

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Oryginalny stolik kawowy Cor to propozycja od marki White Label Living. Unikalny, geometryczny blat stolika powstał z  drewna tekowego i najwyższej jakości płyty MDF, pochodzącej z recyklingu. Idealnie łączy się on z metalowymi nogami w kolorze czarnym. Ten wyjątkowy mebel sprawdzi się w mniejszych i większych pomieszczeniach. Dzięki sześciokątnemu blatu, daje możliwość połączenia go z innym stolikiem, a tym samym powiększenia powierzchni użytkowej.

2300096

Opis

Wysokość 39 cm
Materiał blat : płyta MDF pochodząca z recyklingu, drewno tekowe; metalowa rama pokryta HB
Styl Nowoczesny
Średnica 56 cm
Kolor teak
Informacje o produkcie fornirowane brzegi, naturalne lakierowanie
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.

Zobacz także