raty przez internet leasing przez internet
Zestaw 2 Stolików BODINE
  • Zestaw 2 Stolików BODINE
  • Nowoczesny zestaw 2 stolik kawowych
  • Zestaw 2 stolików do salonu
  • Stolik Bodine Zestaw (2 szt.)

Zestaw 2 Stolików BODINE

800,01 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Zestaw dwóch stolików Bodine to propozycja od firmy White Label Living. Niezwykle stylowe stoliki utrzymane w minimalistycznym designie świetnie wkomponują się w każde wnętrze, będą zachwycać nie tylko postawione w duecie, ale także osobno.  Stolik ten cechuje nie tylko świeżość i delikatność, ale także nowoczesność i  ponadczasowa klasyka.

2300069

Opis

Materiał dąb
Styl Nowoczesny
Kolor biały, naturalne
Informacje o produkcie wymiary mniejszego stolika : 40 cm x 40 cm
Informacje o produkcie grubość blatu : 1,8 cm
Informacje o produkcie wymiary większego stolika : 50 cm x 45 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli