raty przez internet leasing przez internet
Stolik Alim (3 Szt.)
  • Stolik Alim (3 Szt.)
  • Elegancki zestaw 3 stolików do salonu
  • Zestaw 3 stolików do salonu
  • Stolik Alim (3 Szt.)
  • Stolik Alim (3 Szt.)

Stolik kawowy Alim zestaw trzech

1 742,91 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Elegancki i nietuzinkowy zestaw trzech stolików kawowych. Każdy z trzech blatów posiada inną płytę: z antycznej miedzi, mosiądzu lub metalu. Natomiast metalowe nogi są pomalowane na czarno. Ten zestaw zapewni Twojemu wnętrzu elegancje i oryginalność.

2300073

Opis

Materiał aluminium, metal
Styl Nowoczesny
skandynawia tak
Informacje o produkcie wymiary dużego stolika : 35,5 cm x 48 cm
Informacje o produkcie wymiary średniego stolika : 35,5 cm x 45 cm
Informacje o produkcie wymiary małego stolika : 35,5 cm x 39,5 cm
Informacje o produkcie grubość blatu : 0,6 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także