raty przez internet leasing przez internet

DO

KOD: PREZENT

SPRAWDŹ!
Stołek Ibiza Wood 120 Cm Biały
  • Stołek Ibiza Wood 120 Cm Biały  na taras
  • Stołek Ibiza Wood 120 Cm Biały
  • Stołek w stylu rustykalnym

Stołek Ibiza Wood 40 cm Biały

523,60 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! Zobacz

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

W  naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy stołek Ibiza Wood od belgijskiej marki j-line. Jest to produkt wykonany w całości z naturalnego drewna i pomalowane na kolor biały. Mebel posiada widoczne przetarcia, które nadają postarzałego wyglądu. Stołek przepięknie wpisze się do wnętrz w stylu antycznym, rustykalnym oraz vintage. 

Wymiary prezentowanego stołka:

szerokość: 40  cm

głębokość:37 cm

wysokość: 50 cm 

Ze względu na wykorzystanie do produkcji  drewna pochodzenia naturalnego, stołek może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

1169

Opis

Materiał drewno z przetarciami, postarzałe w kolorze białym
Styl rustykalny
Szerokość 40 cm
Wysokość 50 cm
Głębokość 37 cm
Kolor biały
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.

Zobacz także