raty przez internet leasing przez internet
Stołek barowy bukowy
  • Stołek barowy bukowy
  • Stołek barowy bukowy do salonu

Stołek barowy bukowy

158,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Kolor
Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Oferowany stołek barowy został wykonany z litego drewna bukowego. Przekonuje on klasycznym oraz minimalistycznym designem,a naturalność oraz świeżość to cechy, które najlepiej oddają design mebla.  Produkt ten będzie przepięknie komponował się nie tylko we wnętrzu kuchni, jako dodatek do  domowego mini-barku,ale również w restauracjach oraz klimatycznych knajpach. Stołek w wspaniały sposób zaaranżuje klasyczne oraz nowoczesne wnętrza.

 Możliwość wyboru koloru drewna: sosna naturalna, olcha, dąb, orzech, grey. 

Produkt wykonany został z drewna pochodzenia naturalnego, dlatego też kolor może nieco odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. 

ZDKT240

Opis

Wysokość 80 cm
Materiał lite drewno bukowe
Styl Klasyczny
Średnica 31,5 cm
Kolor naturalny
Informacje o produkcie Możliwość wyboru koloru drewna: sosna naturalna, olcha, dąb, orzech, grey.
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.

Zobacz także