raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Stół rozkładany LUNA dąb piaskowy
  • Stół rozkładany LUNA dąb piaskowy

Stół rozkładany LUNA dąb piaskowy

1 102,17 zł
881,74 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Okrągły stół Luna to propozycja niemieckiej marki MCA Design.

Za inspiracje do stworzenia stołu posłużył drewniany bęben kablowy. Luna w całości wykonana została z laminowanego drewna dębowego o piaskowym kolorze. Wyjątkiem jest tylko metalowa prowadnica służąca do powiększenia powierzchni blatu. Okrągły blat jest dzielony pośrodku. Dodatkowy wkład przemienia okrągły stolik w praktyczną elipsę.

Prosta i ciekawa forma stołu Luna sprawia, że jest to mebel niezwykle uniwersalny. Dzięki stosunkowo niedużemu rozmiarowi i okrągłemu blatu, Luna to idealny stół do małych pomieszczeń. Zapewnia komfort użytkowana a równocześnie nie zajmuje dużej przestrzeni. Stylistycznie współgra ze stylem nowoczesnym, klasycznym, industrialnym, rustykalnym, skandynawskim i toskańskim. 


Wymiary stołu rozkładanego Luna: 100 cm x 76 cm (średnica x wysokość) – wersja złożona

139 cm x 100 cm x 76 cm (długość x szerokość x wysokość)


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu. 

007235

Opis

Szerokość 100 cm - 139 cm
Wysokość 76 cm
Średnica 100 cm
Kolor laminat dąb piaskowy,
Informacje o produkcie wkład chowany poza stołem, Ø 100 (139) cm
Informacje o produkcie kolumna/podstawa dąb piaskowy, prow. metalowa,
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także