raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%

Stół GLORIA 200 Cm Optyka Marmuru

4 483,33 zł
3 048,67 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stół Modern Barock z blatem w optyce Marmuru to propozycja  niemieckiej marki Invicta Interior Design. Jest to niezwykle reprezentacyjny i elegancki mebel do jadalni. Perfekcyjny projekt i doskonałe wykonanie sprawia, że seria mebli Modern Barock cieszy się szerokim gronem miłośników. Stół może być wykorzystany we wnętrzach nowoczesnych, glamour, klasycznych czy angielskich. 

Blat stołu Modern Barock wykonany został ze szkła hartowanego na którym wykonany został druk cyfrowy białego marmuru o szarym żyłkowaniu. Blat jest prosty w pielęgnacji i odporny na uszkodzenia. Rama oraz nóżki z polerowanej stali nierdzewnej doskonale komponują się z jasnym blatem. Stylizowane nóżki nawiązują do mebli barokowych. Stół Modern Barock to kwintesencja dobrego stylu i elegancji. 

Stół Modern Barock to idealny mebel do nowoczesnej jadalni.

Wymiary stołu Modern Barock: 200 cm x 105 cm x 75 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

Grubość blatu: 7 cm

Grubość szklanej płyty: 1 cm

W naszej ofercie znajdziesz także wersje stołu Modern Barock o długościach 180 cm i 200 cm w wersji z blatem czarnym, białym lub w optyce marmuru.

Z kolekcji Modern Barock oferujemy również: stoły, stoliki kawowe, stoliki pod TV, konsole i cztery modele krzeseł.

DZ32139996

Opis

Szerokość 200 cm
Wysokość 75 cm
Głębokość 105 cm
Styl Glamour
Kolor biały, srebrny, szary
Grubość blatu 7 cm
Informacje o produkcie grubość płyty szklanej: 1 cm
Nogi stal nierdzewna
Blat szkło hartowane, optyka marmuru: druk cyfrowy na szkle hartowanym
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także