raty przez internet leasing przez internet
Wysyłka gratis
Stół Maze 75 cm teak
  • Stół Maze 75 cm teak
  • Stół Maze 75 cm teak do salonu
  • Industrialny stół do jadalni

Stół Maze 75 cm teak

1 299,00 zł
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta od: 2021-12-24 (zostało: 150 dni)

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy stół Maze od marki White Label Living. Podstawa stołu wykonana została z metalu w kolorze czarnym, natomiast blat z naturalnego drewna tekowego pozyskanego w procesie recyklingu. Produkt ten świetnie odnajdzie się we wnętrzach jadalni w stlyu industrialnym oraz klasycznym. 


Wymiary prezentowanego stołu: 

szerokość: 75 cm

głębokość: 75 cm

wysokość: 77 cm

Ze względu na wykorzystanie do produkcji  drewna pochodzenia naturalnego, stół może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy.

2100087

Opis

Szerokość 75 cm
Wysokość 77 cm
Głębokość 75 cm
Styl industrialny
Kolor naturalny, czarny
Podstawa metal
Blat lakierowane, drewno tekowego z recyklingu
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.

Zobacz także