raty przez internet leasing przez internet

DO

KOD: PREZENT

SPRAWDŹ!
Wysyłka gratis Obniżka
-25%
Stół Mammut II 200 cm akacja
  • Stół Mammut II 200 cm akacja
  • Stół Mammut II 200 cm akacja
  • Stół Mammut II 200 cm akacja
  • Stół Mammut II 200 cm akacja
  • Stół Mammut II 200 cm akacja
  • Stół Mammut II 200 cm akacja

Stół Mammut II 200 cm akacja

3 734,00 zł
2 800,50 zł Zniżka 25%
Brutto

Produkt chwilowo niedostępny - pojawi się na nowo w ofercie od: 2020-07-25 (zostało: 50 dni)

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! Zobacz

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Odkryj nasz duży stół MAMMUT z naturalnym blatem z litego drewna akacji. Szczególną atrakcją w wyglądzie stołu są krawędzie , które zostały poddane edycji, aby nadać oryginalny charakter i naturalny wygląd kawałka drzewa akacjowego. Podstawa stołu wykonana z chromowanego metalu, która tworzy idealną całość. 

Stół wykonany jest w stylu industrialnym, występujące na blacie nierówności, sęki  i przetarcia nie są wadą a cechą tego stylu. Producent celowo zachował owe cechy aby podkreślić przemysłowy i niepowtarzalny wygląd.

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, stół  może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

35944

Opis

Szerokość 200 cm
Wysokość 80 cm
Głębokość 100 cm
Informacje o produkcie grubość blatu ok. 3.5 cm
Materiał drewno akacja lakierowane, nogi stalowe chromowane
Kolor naturalne drewno
Styl Orientalny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno” potwierdza, że mebel jest produktem drewnianym. 

Zobacz także