raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
Dostępne 24H -40%
Wysyłka gratis
Stół Loft 160 Cm W Optyce Betonu
  • Stół Loft 160 Cm W Optyce Betonu
  • Stół Loft 160 Cm W Optyce Betonu do jadalni

Stół Loft 160 Cm W Optyce Betonu

1 160,00 zł
696,00 zł Zniżka 40%
Brutto
Produkt w magazynie – szybka wysyłka
Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Wysokiej jakości stół jest bez wątpienia jednym z najważniejszych mebli w domu. Duży blat w modnym betonowym stylu opiera się na dwóch masywnych nogach wykonanych ze sczerniałego metalu. Połączenie betonu i metalu doskonale komponuje się z industrialnym stylem, ale można je łatwo połączyć z wieloma innymi stylami domowymi w domu. Wygodne miejsce może zająć 6 osób.

Wymiary stołu: szerokość : 160 cm, wysokość : 77 cm, głębokość : 90 cm

HG55438956

Opis

Szerokość 160 cm
Wysokość 77 cm
Głębokość 90 cm
Materiał MDF, laminowany wygląd betonu, nogi metalowe
Styl Loftowy
Kolor szary, czarny
Grubość blatu 4 cm
Informacja dodatkowa stół posiada jeden róg leciutko zagięty możliwość przesłania zdjęć
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także