raty przez internet leasing przez internet
  • Obniżka
  • Nowy
Stół Iron Craft X 200 cm szary Mango
  • Stół Iron Craft X 200 cm szary Mango
  • Stół Iron Craft X 200 cm szary Mango
  • Stół Iron Craft X 200 cm szary Mango

Stół Iron Craft X 200 cm szary Mango

3 199,30 zł
2 463,46 zł Zniżka 23%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Stół Iron Craft to oryginalny i solidny mebel od niemieckiego producenta Invicta Interior Design. 

Gruby na prawie 9 centymetrów blat stołu wykonany jest z litego drewna mango. Blat został dodatkowo postarzony aby podkreślić industrialny charakter mebla. Podstawę stołu stanowią dwie prawie czarne nogi przypominające litery X połączone ze sobą śrubą rzymską. Jest to stabilna i majestatyczna konstrukcja dla wielbicieli odważnego niemieckiego wzornictwa. 

Stół Iron Craft idealnie wpasuje się do wnętrz z industrialnym zacięciem. Połączenie naturalnego drewna mango z metalową, matową podstawą to kwintesencja loftowej aranżacji. Dzięki prostej konstrukcji stół Iron Craft pasuje również do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. W prosty sposób można zaadaptować go do pożądanego stylu dzięki odpowiednio dobranym krzesłom. 

Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Ponadto drewno to nie przyjmuje wody i nie odkształca się pod wpływem wilgoci.Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie.

Wymiary stołu Iron Craft: 200 cm x 100 cm x 77 cm (długość x głębokość x wysokość)

Grubość blatu: 9 cm

Grubość nóg: 10 cm x 10 cm

W naszej ofercie znajdziesz także inne wersje stołu Iron Craft w dwóch wariantach kolorystycznych (Mango Szare i Mango) oraz na podstawach typu „U” i „X” o długościach blatu 160 cm, 180 cm, 200 cm i 240 cm. 

Z kolekcji Iron Craft oferujemy również: ławy, stoliki kawowe, konsole, stoliki pod TV, komodę i ławkę. 

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, stół może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

39036

Opis

Szerokość 200 cm
Wysokość 77 cm
Głębokość 100 cm
Informacje o produkcie grubość blatu: 9 cm
Informacje o produkcie wymiary nóg :10 cm x 10 cm
Materiał blat: drewno mango pomalowane cienką warstwą lakieru, rama: metal w kolorze antracytowym
Kolor szary
 Montaż Produkty wysyłane są w całości lub do samodzielnego montażu - o szczegóły pytaj sprzedawcę. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. 

Zobacz także