raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
-25%
Wysyłka gratis

Stół Eternity 180 cm - 225 cm ceramika w optyce betonu

5 606,66 zł
4 205,00 zł Zniżka 25%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy stół ETERNITY. Stół rozkładany ma duży blat wykonany z wysokiej jakości włoskiej ceramiki. Jest szczególnie odporna na użytkowanie. Powierzchnia blatu jest lekko chropowata, aby uzyskać szlachetny wygląd. Imponujące skrzyżowane nogi stołowe w solidnym industrialnym wyglądzie tworzą umiejętne przełamanie wyglądu płyty ceramicznej. Szczególną atrakcją stołu jest wysuwana płytka w środku blatu. Stół można wysuwać w sposób zmienny od 180 cm do 225 cm, po prostu odrywając płytę - płyta przedłużająca wysuwa się automatycznie. Połącz z krzesłąmi modnie i stylowo aranżując swoje wnętrza.

ET5541091

Opis

Szerokość 180 cm - 225 cm
Głębokość 90 cm
Materiał Blat: ceramiczny, szkło hartowane, metalowe nogi malowane proszkowo na kolor czarny
Styl industrialny
Kolor odcienie betonu, szarości, czarny
Grubość blatu 1 cm
Grubość blatu szkło ceramiczne: 3 mm
Wymiary nóg 8 cm x 6 cm
Informacje o produkcie Odległość między podłogą a krawędzią stołu :74 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, pęknięcia, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.