raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-23%

Sofa Rozkładana Skargen 215 Cm antracytowa

2 861,04 zł
2 203,00 zł Zniżka 23%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2022-02-18 (zostało: 76 dni)
Termin podany przez producenta może ulec zmianie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nowoczesna, wygodna 3-osobowa sofa z elegancką tkaniną w kolorze antracytowym. Dopełnieniem wyglądu są dwie poduszki dla wygody. Oparcie kanapy można złożyć, co można doskonale wykorzystać jako łóżko gościnne.Drewniane nóżki w kolorze naturalnym tworzą delikatny wygląd i idealnie współgrają.Wygodne, miękkie piankowe wyścielenie wewnątrz.

JK47139939

Opis

Szerokość 215 cm
Wysokość 86 cm
Głębokość 92 cm
Materiał 100% poliestr, drewniane nóżki
Kolor antracytowy, naturalny
wysokość oparcia 46 cm
powierzchnia do spania 183 cm x 112
wymiary siedziska 183 cm x 41 cm x 60 cm
Wysokość nóg 18 cm
Informacje o produkcie tył sofy jest nietapicerowany w kolorze sofy
Informacje o produkcie wymiary poduszek : 2 x 40 cm x 40 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także