raty przez internet leasing przez internet
Wysyłka gratis

Sofa MEIKE 225 cm beżowa

7 628,91 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Sofa Meike to propozycja, która zachwyci wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę. Kieszonka po zewnętrznej stronie podłokietnika to niezwykle praktyczny element, dzięki któremu można przetrzymywać akcesoria takie jak czasopisma oraz książki. Produkt ten świetnie sprawdzi się w we wnętrzach salonu w stylu nowoczesnym oraz skandynawskim. 

Wymiary prezentowanej sofy: 

szerokość:  225 cm

wysokość: 115 cm

głębokość: 95 cm

F30103-05

Opis

Szerokość 225 cm
Wysokość 115 cm
Głębokość 95 cm
Materiał wypełnienie: pianka + mix włókien z piór, rama: drewno
Styl boho, skandynawski
Kolor beżowy
Wysokość siedziska 45 cm
Głębokość siedziska 75 cm
Szerokość siedziska 185 cm
Informacje o poduszkach w zestawie: 4 poduszki na siedzisku, 2 poduszki na oparciu oraz 5 mniejszych poduszek
Nogi drewno sosnowe
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także