raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-23%
Przepiękna Sofa Heaven 210 cm velvet taupe
  • Przepiękna Sofa Heaven 210 cm velvet taupe
  • Sofa Heaven 210 cm velvet taupe do salonu
  • Elegancka sofa do salonu

Sofa HEAVENLY Heaven 210 cm velvet taupe

4 934,38 zł
3 799,47 zł Zniżka 23%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2022-02-08 (zostało: 66 dni)
Termin podany przez producenta może ulec zmianie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Duża sofa zachwyca unikalną okładką wykonaną z błyszczącego aksamitu, która mieni się w różnych odcieniach w zależności od światła. Sofa zawiera liczne dopasowane do siebie dekoracyjne poduszki, które nie tylko zwiększają komfort siedzenia, ale również sprawiają, że kanapa wydaje się szczególnie przytulna i wygodna. W ten sposób sofa HEAVEN łączy w sobie ekstrawagancki styl oraz komfort. Dopasuj z naszym sklepem internetowym stolik kawowy.

ZD9838570

Opis

Szerokość 210 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 105 cm
Materiał aksamit, 100% poliester
Kolor taupe
Wysokość podłokietników 62 cm
wymiary siedziska 190 cm x 45 cm x 65 cm
Informacje o produkcie wymiary dużych poduszek : 5 x 55 cm x 55 cm
Informacje o produkcie wymiary średnich poduszek : 2 x 40 cm x 40 cm
Informacje o produkcie wymiary małych poduszek : 2 x 55 cm x 25 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także