raty przez internet leasing przez internet

Półka Wisząca Meert Metalowa Czarna

652,91 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Półka ścienna Meert to ciekawe rozwiązanie do przechowywania. Wykonana w całości z metalu posiada prosty i minimalistyczny design. Czarny kolor jest elegancki i wspaniale kontrastuje z jasnym kolorem ścian. Półka posiada trzy poziomy i zamknięta jest w formie zgrabnego kwadratu. Środkowa poprzeczka dzieli wizualnie półkę na sześć identycznych, prostokątnych pól. 

Półka Meert to projekt holenderskiej marki Woood. Widać tu inspirację prostym, skandynawskim wzornictwem. Meert idealnie sprawdzi się we wnętrzach industrialnych, skandynawskich, nowoczesnych i minimalistycznych. Może być wykorzystana w salonie i eksponować ozdoby, zdjęcia lub kwiaty. Półkę Meert można wykorzystać również w kuchni na książki kucharskie, przyprawy i inne kuchenne gadżety. 

Wymiary półki Meert: 75 cm x 75 cm x 15 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

Oferujemy półki Meert wykonane w całości z metalu lub będące połączeniem metalu i drewna. 

373293-Z

Opis

Szerokość 75 cm
Wysokość 75 cm
Głębokość 15 cm
Materiał metal malowany proszkowo na kolor czarny
Styl industrialny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli