raty przez internet leasing przez internet
Bardzo praktyczna uniwersalna podstawka na oparcie sofy czy fotela.
  • Bardzo praktyczna uniwersalna podstawka na oparcie sofy czy fotela.
  • Bardzo praktyczna uniwersalna podstawka na oparcie sofy czy fotela.

Podstawka Flexible dębowa biała

153,02 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Bardzo praktyczna podstawka FLEXIBLE. Nadanie jej jest bardzo adekwatne i celne w odniesieniu do jej możliwości. Po rozwinięciu dopasowuje się swym kształtem do szerokości oparcia sofy czy fotela. Nie trzeba więc obawiać się o nietrafiony rozmiar. Z pewnością usatysfakcjonuje to najbardziej wymagających użytkowników. Wykonana poprzez połączenie ze sobą od spodu deseczek z drzewa dębowego, dzięki czemu jest bardzo stabilna. Można położyć na niej jak widać na zdjęciu, kubki bez obaw że coś się wyleje czy talerz z przekąskami. Rozmiar 44 cm x 24 cm x 1 cm to optymalne wymiary, które są kompatybilne z praktycznie każdym meblem. Może służyć jako przenośny stolik, gdzie położysz pilot, okulary czy smartphone. Jest to bardzo fajny i praktyczny gadżet do codziennego użytku, obowiązkowy dla kino-maniaków, którzy pragną podczas oglądania telewizji mieć wszystko pod ręką. Dostępny w jednym uniwersalnym rozmiarze i różnych kolorach. Jej zaletą jest możliwość zwinięcia w rulon gdy nie będziemy z niej korzystać i schować. Warto podkreślić jest wielokrotnego użytku. Możesz zwijać i rozwijać niejednokrotnie nie naruszając harmonijkowej budowy.

Wymiary prezentowanego produktu:

wysokość: 1 cm

szerokość: 44 cm

długość: 24 cm

372406-W

Opis

Szerokość 44 cm
Głębokość 24 cm
Materiał dąb
Styl Nowoczesny
skandynawia tak
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także