raty przez internet leasing przez internet
Wysyłka gratis
Wygodny narożnik do salonu w stylu industrialnym. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnym pokoju jak i zaaranżowanym w stylu boho.
  • Wygodny narożnik do salonu w stylu industrialnym. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnym pokoju jak i zaaranżowanym w stylu boho.
  • Wygodny narożnik do salonu w stylu industrialnym. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnym pokoju jak i zaaranżowanym w stylu boho.
  • Wygodny narożnik do salonu w stylu industrialnym. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnym pokoju jak i zaaranżowanym w stylu boho.
  • Nowoczesny narożnik do salonu

Narożnik Luna lewy 278 cm Miodowy

8 500,91 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Narożnik LUNA Lewy od marki WOOOD to propozycja, która zachwyca nie tylko jakością wykonania, ale również minimalistycznym designem oraz przepiękną kolorystyką. Nietuzinkowy kolor miodowy idealnie oddaje styl mebla, natomiast wygodne siedzisko zapewnia komfort w codziennym użytkowaniu. Narożnik wspaniale zaaranżuje wnętrza w stylu nowoczesnym, klasycznym jak również skandynawskim.

373255-H

Opis

Szerokość 278 cm
Wysokość 74 cm
Głębokość 93 cm - 209 cm
Materiał wysokiej jakości tkanina
Styl Klasyczny
Kolor miodowy
Wysokość podłokietników 61 cm
wymiary siedziska 212 cm x 45 cm x 55 cm - 173 cm
Informacje o produkcie wysokość nóg : 2 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także