raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
-5%
Lustro River 42 cm drewno dryftowe
  • Lustro River 42 cm drewno dryftowe
  • Lustro River 42 cm drewno dryftowe

Lustro River 42 cm drewno dryftowe

189,00 zł
179,55 zł Zniżka 5%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 20 - 35 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Lustro River od wiodącej belgijskiej marki J-line jest nie tylko praktycznym lustrem ściennym, ale także wspaniałym naturalnym dodatkiem. Okrągła rama składa się ze starannie zmontowanych gałęzi z drewna dryftowego o naturalnym wykończeniu. Różne długości drewna wyglądają prawie jak małe promienie słoneczne, które rozchodzą się po okrągłej powierzchni lustra. Każda rama jest zaprojektowana ręcznie, dzięki czemu każde lustro wygląda trochę inaczej i zawsze jest unikalnym elementem. Lustro przepięknie wpisze się do przedpokoju oraz sypialni w stylu boho, eko jak również loftowym.

Wymiary prezentowanego lustra: 

średnica:  42 cm

głębokość: 3 cm

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, lustro może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy.

10769

Opis

Głębokość 3 cm
Materiał drewno dryftowe, szkło lustrzane
Styl Eko
Średnica 42 cm
Kolor naturalny, transparentny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także