raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Świetnie będzie się prezentować w salonie w stylu nowoczesnym oraz w klasycznym pokoju.
  • Świetnie będzie się prezentować w salonie w stylu nowoczesnym oraz w klasycznym pokoju.
  • Krzesło TRAK czarne idealnie wpisze się w wystrój industrialnej kuchni.
  • Krzesło TRAK czarne idealnie wpisze się w wystrój industrialnej kuchni.
  • Świetnie będzie się prezentować w salonie w stylu nowoczesnym oraz w klasycznym pokoju.
  • Krzesło TRAK czarne idealnie wpisze się w wystrój industrialnej kuchni.
  • Krzesło TRAK czarne idealnie wpisze się w wystrój industrialnej kuchni.
  • Świetnie będzie się prezentować w salonie w stylu nowoczesnym oraz w klasycznym pokoju.

Krzesło TRAK czarne

198,75 zł
159,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Krzesło TRAK czarne. Siedzisko i oparcie wykonane z perforowanego tworzywa sztucznego, a dokładnie polipropylenu. Jest to materiał o wielu twarzach, wykorzystywany na szeroką skalę do wyrobu mebli. Nogi zrobione są z metalu lakierowanego proszkowo na czarny kolor. Cechy charakterystyczne to ciekawy deign i solidna jakość wykonania. Prosta forma przypadnie do gustu miłośnikom minimalistycznych aranżacji. Siedzisko zapewni wygodę podczas użytkowania. Konstrukcja jest niezwykle stabilna i wytrzymała. Użyty materiał sprawia, że proponowany produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu, gdyż nie wchłania substancji brudzących. Prosta lecz piękna sylwetka z fantazyjne  wykończonym oparciem doskonale wpasuje się do rustykalnego salonu i wyczaruje aranżację marzeń. Jego uniwersalna forma daje możliwość łączenia z wieloma dostępnymi modelami stołów. Świetnie będzie się prezentować w salonie w stylu nowoczesnym ustawione obok czarnego stołu w optyce marmuru. Nic nie stoi na przeszkodzie by ustawić go przy masywnym stole z naturalnego drewna w klasycznym pokoju. Krzesło będzie najważniejszym elementem w centralnym miejscu w salonie urządzonym w stylu loft tworząc ład i harmonię wraz z pozostałymi meblami. Można je stosować wewnątrz przestrzeni mieszkalnej jak i przestrzeni publicznej. TRAK świetnie sprawdzi się stylowej i jednocześnie nowoczesnej restauracji. Genialnie podkreśli charakter surowego industrialnego pubu. Wybierając wyposażenie do ogrodu, należy zwrócić uwagę na trwałość, odporność na czynniki atmosferyczne oraz  lekkość. Produkt z tworzywa polipropylenowego doskonale nadają się do intensywnego użytkowania. Warte podkreślenia jest to, że mimo iż jest to produkt stworzony sztucznego związku chemicznego wyróżniającego się niską szkodliwością na środowisko. Warto inwestować w oryginalne wyroby meblarskie powstałe w procesie produkcji, która nie ingeruje w ekosystem, by przyczynić się do idei poszanowani środowiska naturalnego. Proces produkcyjny nie powoduje degradacji fauny czy flory środowiska a w efekcie pozytywnie wpływa na ograniczenie jej całkowitego zanikania. Warto inwestować w oryginalne wyroby meblarskie powstałe w procesie produkcji, która nie ingeruje w ekosystem. Wykorzystywanie tego materiału do produkcji idealnie wpisuje się w cieszący się ogromną popularnością na całym świecie ekologiczny styl życia oraz modny trend eko. Surowiec nadaje się do recyklingu, a podczas jego wytwarzania emituje się stosunkowo niska ilość dwutlenku węgla (w porównaniu z pozostałymi polimerami), a mebel w tym momencie otrzymuje drugie życie, by móc ponownie służyć i cieszyć oko.

Wymiary prezentowanego produktu:

 Wysokość: 83 cm

Szerokość: 43 cm

Głębokość: 46 cm

Waga netto: 3.5 kg

Wymiary paczek: 60 cm x 47 cm x 58 cm - 4,5 kg

Wykonanie z metalu sprawia, że możliwe są lekko widoczne spawy, nierówności oraz różnice kolorystyczne w podstawie. Producent zachował je celowo, aby podkreślić wyjątkowy, stylowy charakter mebla.

ZD8608.BLACK

Opis

Szerokość 43 cm
Wysokość 83 cm
Głębokość 46 cm
Styl Klasyczny
Kolor czarny
Waga 3,5 kg (4,5 kg z opakowaniem)
Podstawa metal lakierowany proszkowo na kolor czarny
Siedzisko polipropylen
Oparcie polipropylen
Montaż produkt złożony
Wymiary paczek 60 cm x 47 cm x 58 cm - 4,5 kg
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także