raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Krzesło HILO czarne
  • Krzesło HILO czarne
  • Krzesło HILO czarne do salonu
  • Nowoczesne krzesło do jadalni

Krzesło HILO czarne

311,25 zł
249,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy krzesło HILO, które zachwyci wszystkich tych, którzy cenią sobie nowoczesne podejście do stylu. Produkt wykonany został w całości z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Elementem przyciągającym uwagę jest oparcie krzesła. Produkt  świetnie zaaranżuje wnętrza w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. 

Wymiary prezentowanego krzesła: 

szerokość: 55 cm

wysokość: 82,5 cm

głębokość :55 cm

wysokość siedziska: 46 cm

ZDPP-936.BLACK

Opis

Szerokość 55 cm
Wysokość 82,5 cm
Głębokość 55 cm
Materiał polipropylen
Styl Nowoczesny
Kolor czarny matowy
Wysokość siedziska 46 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także