raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
-20%
Krzesło DSW czarne
  • Krzesło DSW czarne
  • Krzesło DSW czarne

Krzesło DSW czarne

211,25 zł
169,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy krzesło DSW. Siedzisko wykonane zostało z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, natomiast podstawa z naturalnego drewna bukowego. Nogi krzesła zostały dodatkowo połączone metalowymi elementami w kolorze czarnym. Krzesło będzie idealnym wyborem do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym oraz skandynawskim. Produkt połączony ze stołem z naturalnego drewna idealnie zaaranżuje wnętrze. 

Wymiary prezentowanego krzesła: 

szerokość: 46 cm

wysokość: 82 cm

głębokość: 48 cm

wysokość siedziska: 45 cm

ZDC1021B.BLACK

Opis

Szerokość 46 cm
Wysokość 82 cm
Głębokość 48 cm
Kolor czarny, naturalny
Wysokość siedziska 45 cm
Waga 3,5 kg
Podstawa drewno bukowe, metal
Siedzisko wysokiej jakości tworzywo sztuczne w kolorze czarnym
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także