raty przez internet leasing przez internet
  • Obniżka
Konsola Modern Barock 140 cm marmur
  • Konsola Modern Barock 140 cm marmur

Konsola Modern Barock 140 cm marmur

2 170,00 zł
1 670,90 zł Zniżka 23%
Brutto

produkt na zamówienie

Wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Zachwycająca konsola Modern Barock od niemieckiej marki Invicta Interior Design to wyjątkowo elegancki i stylowy mebel. Ustawiona w dowolnym wnętrzu prezentuje się niezwykle efektownie i luksusowo. Dzięki swojemu uniwersalnemu projektowi może być wykorzystana we wnętrzach nowoczesnych, glamour, klasycznych jak i stylizowanych na minioną epokę baroku. Konsola doskonale wygląda ustawiona pod stylowym lustrem. Jest to idealny mebel dla zwolenników ponadczasowej elegancji.

Blat konsoli Modern Barock wykonany został z płyty marmurowej w kolorze białym. Delikatne żyłkowanie prezentuje się bardzo stylowo i subtelnie. Ramę oraz nóżki zrobiono z polerowanej stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Gięte nogi stylizowane na barokowe prezentują się bogato i elegancko. Konsola Modern Barock to kwintesencja dobrego stylu. 


Wymiary konsoli Modern Barock: 140 cm x 45 cm x 76 cm (szerokość x głębokość x wysokość)


W naszej ofercie znajdziesz także inne wersje kolorystyczne konsoli Modern Barock: z białym lub czarnym szklanym blatem.

Z kolekcji Modern Barock oferujemy również: stoły, stoliki kawowe, stoliki pod TV, konsole i cztery modele krzeseł. 


Ze względu na wykorzystanie do produkcji naturalnego marmuru, konsola Modern Barock może różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciach. Każdy marmur posiada cechy indywidualne i stanowi o wyjątkowości mebla. 

38869

Opis

Szerokość 140 cm
Wysokość 76 cm
Głębokość 45 cm
Materiał blat: marmur, nogi: stal nierdzewna
Kolor biały, srebrny
Styl Nowoczesny
 Montaż Produkty wysyłane są w całości lub do samodzielnego montażu - o szczegóły pytaj sprzedawcę. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. 

Zobacz także