raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Ciekawie wykończona komoda ZAMBEZI pięknie zaprezentuje się w salonie w stylu boho oraz loft.
  • Ciekawie wykończona komoda ZAMBEZI pięknie zaprezentuje się w salonie w stylu boho oraz loft.
  • Ciekawie wykończona komoda ZAMBEZI pięknie zaprezentuje się w salonie w stylu boho oraz loft.
  • Wysoka przeszklona komoda idealnie wkomponuje się do jadalni zaaranżowanej w stylu nowoczesnym.
  • Wysoka przeszklona komoda idealnie wkomponuje się do jadalni zaaranżowanej w stylu nowoczesnym.
  • Wysoka przeszklona komoda idealnie wkomponuje się do jadalni zaaranżowanej w stylu nowoczesnym.
  • Wysoka przeszklona komoda idealnie wkomponuje się do jadalni zaaranżowanej w stylu nowoczesnym.

Komoda wysoka ZAMBEZI Amazonas 140 cm drewno sheesham

4 777,94 zł
3 249,00 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Imponująca komoda wykonana z drewna Sheesham, jednego z najbardziej cenionych i szlachetnych rodzajów drewna egzotycznego. Ma piękne wybarwienie oraz bardzo wyraziste, ozdobne słoje, przez co jest materiałem niezwykle dekoracyjnym. Drewno przybiera różne barwy od jasnej, złotobrązowej po czekoladową z kontrastującymi, ciemnymi pasmami. Palisander jest kolorem ciepłym i eleganckim. Wyrazisty wzór i różnorodny kolor ocieplą i nadadzą niesamowity charakter w klasycznym salonie. Zachwyci  swoim oryginalnym wyglądem.Jako specjalną atrakcją krawędzie deski zostały przetworzone w taki sposób, aby powstało naturalne wrażenie drzewa. Szczególnym przyciągającym wzrok elementem jest czarny metal, który stanowi wizualne przerwanie drzwi i wygląda szczególnie harmonijnie z nogami w tym samym kolorze.  Ciekawie wykończona komoda ZAMBEZI pięknie zaprezentuje się w salonie w stylu boho oraz surowej industrialnej jadalni. Wysoka przeszklona komoda idealnie wkomponuje się do pokoju zaaranżowanego w stylu nowoczesnym. Zaaranżuj modnie i stylowo swoje wnętrza.

Wymiary komody :  118 cm x 39 cm x 140 cm

Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, komoda może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień w strukturze drewna jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. Są celowo zachowane w procesie produkcji, by podkreślić wyjątkowy i niepowtarzalny charakter drewna. Wykonanie z metalu sprawia, iż możliwe są lekko widoczne spawy, nierówności oraz różnice kolorystyczne w podstawie są celowo zachowane, aby podkreślić wyjątkowy, stylowy charakter mebla. we wnętrzu jadalni w owym przemysłowym charakterze. Produkt może odbiegać wyglądem od produkty prezentowanego na zdjęciach.

DZ32140195

Opis

Szerokość 118 cm
Wysokość 140 cm
Głębokość 39 cm
Materiał lakierowane drewno sheesham, metalowe nóżki i wstawki malowane proszkowo
Styl industrialny
Kolor naturalny, czarny
Wysokość nóg 14 cm
wymiary wewnętrzne dolne 4 x 56 cm x 29 cm x 35 cm
wymiary wewnętrzne górne 4 x 56 cm x 27 cm x 30 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także