raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
-20%
Wysyłka gratis
Nowoczesna pojemna komoda idealnie zaprezentuje się w pokoju dziennym lub jadalni w stylu nowoczesnym
  • Nowoczesna pojemna komoda idealnie zaprezentuje się w pokoju dziennym lub jadalni w stylu nowoczesnym
  • Nowoczesna pojemna komoda idealnie zaprezentuje się w pokoju dziennym lub jadalni w stylu nowoczesnym
  • Nowoczesna pojemna komoda idealnie zaprezentuje się w pokoju dziennym lub jadalni w stylu nowoczesnym

Komoda VALENCIA 124 cm antracytowo naturalna

3 833,70 zł
3 066,96 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

 Komoda z serii VALENCIA to pojemny mebel. Posiada 3 drzwiczek, z czego 2 bocznych posiada przeszklenia. Fronty wykonano z została wykonana z drewno dębowe strukturyzowane, przez co meble nabierają charakteru. W obu drzwiczkach po bokach umieszczono szkło w kolorze antracytowym. Korpus na zewnątrz to okleina naturalna dębowa, olejowana, natomiast korpus wewnętrzny to folia w kolorze dębu. Ściany tylne wykonano z folii w kolorze dębu. Uchwyty są z metalu, lakierowanego na matowy antracytowy kolor. Niewątpliwą zaletą jest oświetlenie LED z możliwością wyboru sterowania pilotem lub dotykowe. Idealnie wpisze się do nowoczesnego salonu. Genialnie podkreśli minimalistyczny wystrój pokoju dziennego. Seria przypomina meble rustykalne, które złudzenia przypomina deskę  kryjącą w sobie ponad 100 lat historii. Meble z kolekcji VALENCIA po procesie strukturyzacji drewna zyskują nadzwyczajny styl i formę. Unikalność serii wynika właśnie ze struktury słojów i żłobień, które układają się w nieregularny, niemożliwy do odtworzenia sposób. Komoda nada wnętrzu nowoczesnego salonu niepowtarzalnego wyrazu. Ponadczasowe wzornictwo doskonale wpisuje się w trendy inspirowane przeszłością. 

 Wymiary prezentowanego produktu:

wysokość: 120 cm

szerokość: 124 cm

głębokość: 37 cm

 Czym jest strukturyzacja drewna? 

Strukturyzacja ma na celu osiągnięcie efektu mebli postarzanych. W rezultacie powierzchnia mebla przestaje być gładka. To proces, w którym uzyskuje się niejednorodną powierzchnię z licznymi zagłębieniami i rowkami o określonej systematycznej strukturze. Do tego celu wykorzystuje się specjalistyczne maszyny z odpowiednim systemem szczotek, które wyrywają z drewna elementy bardziej miękkie, pozostawiając i odsłaniając części twardsze. Otrzymana powierzchnia mebla ma uporządkowany charakter. Wszelkie rowki i zagłębienia są zwrócone w jednym kierunku, unikatowy, elegancki wzór. A cały mebel zyskuje unikatowy i wyjątkowy styl. Strukturyzacja składa się z kilku etapów, a jej czas trwania zależy przede wszystkim od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Dlatego im bardziej wyrazisty ma być osiągnięty na meblach wzór, tym dłużej trwa postarzanie. Zwykle w procesie produkcji powierzchnia mebli jest szlifowana, za pomocą którego usuwa się tzw. drewno wczesne (elementy o największej miękkości).W efekcie uwypuklone rysunki słojów tworzą piękną, efektowną i niepowtarzalną mozaikę. Później po stworzeniu wyżłobień i uszkodzeń należy usunąć powstałe zadziory i wygładzić całą powierzchnię, a na samym końcu odpowiednio zabezpieczyć ją przed działaniem czynników zewnętrznych. W tym celu powierzchnia jest lakierowana lub woskowana a następnie polerowana w celu uzyskania maksymalnego poziomu gładkości a tym samym podniesienia wrażeń estetycznych końcowego produktu.

VAL17T05

Opis

Szerokość 124 cm
Wysokość 120 cm
Głębokość 37 cm
Styl Nowoczesny
Kolor antracytowy, naturalny
Waga ok. 80 kg
Uchwyty metal, lakier antracyt mat
Ilość półek 12
ilość drzwiczek 3
Oświetlenie LED białe, sterowane dotykowe lub pilotem: opcjonalnie
Drzwiczki cichy domyk
Front mebla drewno dębowe strukturyzowane, lakierowane, szkło antracytowe
Korpus na zewnątrz okleina naturalna dębowa, olejowana
Korpus wewnątrz folia w kolorze dębu
ściany tylne folia w kolorze dębu
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także