raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Komoda OPUS 165 cm vintage biała
  • Komoda OPUS 165 cm vintage biała
  • Komoda OPUS 165 cm vintage biała
  • Komoda OPUS 165 cm vintage biała
  • Komoda OPUS 165 cm vintage biała

Komoda OPUS 165 cm vintage biała

4 663,05 zł
3 730,44 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Ze względu na trzymujący się wzrost kursu euro oraz podwyżki cen asortymentu naszych dostawców, ceny produktów z naszej oferty od 1 grudnia 2021 r ulegną zmianie.

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Komoda z serii OPUS została wykonana z naturalnego lakierowanego drewna sosnowego w kolorze białym z widocznymi elementami przecierania oraz z specjalnie postarzanego drewna pochodzącego z recyklingu. Została wyposażona w trzy praktyczne szuflady oraz troje drzwiczek, które zapewniają sporą przestrzeń do przechowywania.

Seria OPUS została wykonana z naturalnego, lakierowanego drewna sosnowego w kolorze białym, z widocznymi elementami przecierania oraz z specjalnie postarzanego drewna pochodzącego z recyklingu. Występujące rysy, przetarcia, szczeliny, sęki, niedomalowania, nierówności, a nawet dziury po gwoździach są cechami zamierzonymi, które mają na celu podkreślić antyczny styl mebla. Cechy te są detalami celowo przygotowanymi i w pełni kontrolowanymi, aby stworzyć wyszukane i stylowe meble. Seria OPUS to meble prezentujące styl antyczny, postarzany. Seria wykonana jest metodą wpisującą się w nurt a la schaby chic. Meble shabby chic są bielone z charakterystycznym prześwitującym usłojeniem drewna. Zgodne z regułą stylu, warstwy kilku "starych farb" są widoczne gołym okiem. To konsekwentnie wykończony antyczny styl wnętrzarski, czerpiący i łączący w sobie kierunki takie jak vintage, retro i klasykę. Seria OPUS stworzy eleganckie, czarujące i romantyczne wnętrza z duszą, a pomieszczenie zyska wyjątkowy i unikalny charakter. Meble te pozwalają nadać wnętrzu niepowtarzalnego stylu. 

Wymiary prezentowanego produktu:

wysokość: 90 cm

szerokość: 165 cm

głębokość: 47 cm

Produkt wykonany jest z naturalnego drewna celowo postarzanego, dlatego może się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, różnice kolorystyczne drewna, szczeliny oaz charakterystyczne prześwitujące usłojenie są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny.

FW 608T03

Opis

Szerokość 165 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 47 cm
Materiał sosna lakierowana w kolorze białym , z elementami przecieranymi, drewno z odzysku , postarzane , szuflady - prowadnice drewniane
Kolor biały
Waga 63 kg
Informacje o produkcie meble zmontowane
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także