raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Komoda OLE1 96 cm biała
  • Komoda OLE1 96 cm biała
  • Komoda OLE1 96 cm biała
  • Komoda OLE1 96 cm biała
  • Komoda OLE1 96 cm biała

Komoda OLE1 96 cm biała

858,59 zł
686,87 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

W naszej ofercie sklepu internetowego oferujemy nowoczesną komodę z serii mebli OLE1. Jest to produkt wykonany z wysokiej jakości płyty MDF. Komoda posiada trzy pojemne szuflady oraz 1 przedział drzwiowy w których pomieścisz akcesoria do codziennego użytku. Komoda świetnie zaaranżuje wnętrza przedpokoju w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. 

Wymiary prezentowanej komody:

96 cm x 35 x 98 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

183986801

Opis

Szerokość 96 cm
Wysokość 98 cm
Głębokość 35 cm
Materiał korpusy: laminat biały mat, fronty: folia biała mat, szuflady: prowadnice rolkowe
Styl Nowoczesny
Kolor biały mat
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także