raty przez internet leasing przez internet
  • Obniżka
Komoda Goa 145cm sheesham
  • Komoda Goa 145cm sheesham
  • Komoda Goa 145cm sheesham
  • Komoda Goa 145cm sheesham
  • Komoda Goa 145cm sheesham
  • Komoda Goa 145cm sheesham

Komoda Goa 145 cm sheesham

3 431,00 zł
2 641,87 zł Zniżka 23%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Komoda Goa to nietuzinkowy a zarazem funkcjonalny mebel. W całości wykonana została z egzotycznego drewna Sheesham. Komoda Goa to projekt niemieckiej marki Invicta Interior Design. Egzotyczne drewno Sheesham, często występujące pod nazwą Palisander Indyjski, charakteryzuje się niezwykłą twardością. Doskonale sprawdza się do produkcji solidnych mebli. Powierzchnia komody została zabezpieczona ochronną warstwą lakieru. 

Komoda Goa posiada trzy szuflady oraz pojemne półki. Bez problemu pomieści wszelkie ubrania, ręczniki czy zastawę stołową. Jest to bowiem wspaniały mebel zarówno do salonu, sypialni czy jadalni. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, kolonialnych, retro czy rustykalnych.

Wymiary komody Goa: 145 cm x 45 cm x 80 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

Z kolekcji mebli Goa Sheesham oferujemy również: komody, stoliki kawowe, stoliki pomocnicze, biurko i kontenerek na dokumenty.

Produkt wykonany ręcznie. 

Wygląd końcowy komody może nieznacznie odbiegać od modelu zaprezentowanego na zdjęciach. Drewno wykorzystane do produkcji, jako materiał pochodzenia naturalnego, posiada niepowtarzalny układ słoi co stanowi o wyjątkowym efekcie końcowym każdego mebla.

35858

Opis

Szerokość 145 cm
Wysokość 80 cm
Głębokość 45 cm
Materiał drewno lite, sheesham, zaplombowane, lakierowane
Kolor NATURALNY
Informacja dodatkowa Lite drewno Sheesham - naturalne sęki występujące w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji. Podkreślają wyjątkowy i niepowtarzalny charakter drewna.
Styl Holenderski
 Montaż Produkty wysyłane są w całości lub do samodzielnego montażu - o szczegóły pytaj sprzedawcę. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. 

Zobacz także