raty przez internet leasing przez internet
Wysyłka gratis
Komoda Gavin 140 cm drewno dąb
  • Praktyczna komoda do salonu
  • Komoda Gavin 140 cm drewno dąb

Komoda Gavin 140 cm drewno dąb

6 029,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Kolor
Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 Komoda Gavin to produkt wykonany w całości z naturalnego drewna dębowego. Prezentowany mebel zachwyca minimalistyczną konstrukcją. Komoda pozbawiona została widocznych uchwytów. Żłobienia na frontach komody idealnie ozdabiają mebel. Komoda Gavin to nie tylko solidność wykonania ale również funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu pojemnych szuflad oraz półek łatwo pomieścisz niezbędne akcesoria do codziennego użytku. Komoda Gavin to idealne rozwiązanie do klasycznych oraz nowoczesnych wnętrz salonu oraz jadalni.

Możliwość wyboru koloru drewna: dąb naturalny, dąb bielony, dąb brendy, dąb dark, dąb kakao, dąb miodowy O szczegóły pytaj sprzedawcę. 

Wymiary prezentowanej komody:

szerokość: 140 cm

wysokość: 90 cm

głębokość: 41 cm

Produkt wykonany został z drewna pochodzenia naturalnego, dlatego też kolor może nieco odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. 

ZDKD302

Opis

Szerokość 140 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 41 cm
Materiał drewno dębowe lakierowane
Styl Klasyczny
Kolor do wyboru :dąb naturalny, dąb bielony, dąb brendy, dąb dark, dąb kakao, dąb miodowy.
Informacja dla Klienta Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, co wyklucza możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli