raty przez internet leasing przez internet
Nowy
Wysyłka gratis
Komoda EPOKA 180 cm w kolorze naturalnym
  • Komoda EPOKA 180 cm w kolorze naturalnym
  • Komoda EPOKA 180 cm w kolorze naturalnym
  • Komoda EPOKA 180 cm w kolorze naturalnym idealnie sprawdzi się w przedpokoju
  • Komoda EPOKA 180 cm w kolorze naturalnym

Komoda EPOKA 180 cm w kolorze naturalnym

5 170,50 zł
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2021-11-19 (zostało: 27 dni)

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Szafa EPOKA od pionierskiej marki J-line. Prosta bryła jest ciekawa poprzez zaokrąglone krawędzie korpusu oraz dolnej szuflady. Korpus, nogi oraz uchwyty w szufladach wykonano z metalu w kolorze czarnym. Cechuje ją stabilna konstrukcja i duża nośność do max 50 kg. Wytrzymały i stabilna szafa z wieloma poziomami dysponuje wieloma konfiguracjami półek i szuflad rozmieszczonych na różnych wysokościach. Dzięki czemu nie tylko jest ciekawy ale i bardzo praktyczny. Mamy tutaj trzy praktyczne szuflady wykonane w całości z drenw jodłowego usytuowane są na dole. Nad nimi jest przestrzeń za zamykanymi drzwiczkami. Poza tym mamy otwartą półkę, będącą idealnym punktem na wyeksponowanie dodatków, na przykład półfabrykatów w postaci dekoracyjnych figurek czy pamiątek przywiezionych z podróży. Jak widać zapewnia sporą przestrzeń do przechowywania. Pomoże w harmonijnej organizacji przestrzeni w pokoju młodzieżowym. Wszystko będzie poukładane i na swoim miejscu. Regał umożliwia bezpieczne układanie ozdobnych kartonów, pojemników czy książek. Będzie stanowił podstawowe wyposażenie każdego miłośnika surowych industrialnych aranżacji. Model EPOKA gwarantuje efektywne wykorzystanie dostępnej pionowej przestrzeni wnętrza.Dzięki nemu w pełni wykorzystamy potencjał pomieszczenia, gdyż daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Świetnie sprawdzi się w przedpokoju.To alternatywna propozycja do domowego gabinetu a nawet biura. Bezpośrednio przyczyni się do poprawy wydajności pracy i maksymalnej użyteczności dostępnych środków. 

Wymiary prezentowanego produktu: 

wysokość: 180 cm

szerokość: 80 cm

głębokość: 35 cm

Nierówności, przejścia kolorystyczne, specyficzny i różnorodny układu sęków, charyzmatyczne dziury po sękach, pęknięcia, przerwy, widoczna masa, nieregularne słoje czy rozwarstwienia, a nawet różnice wymiarowe są możliwe i świadczą o surowości wykonania mebla tworząc oryginalny  i unikalny produkt. Wyraźny i charakterystyczny i nieregularny rysunek będący liniami papilarnymi drewna sprawia, że drewno ma duże walory dekoracyjne. Wszystkie owe "niedoskonałości" są cechą właściwą i charakterystyczną dla użytego materiału przez co może wpływać na efekt końcowy. Wymienione powyżej cechy nie są wadą, a stanowią jego atut dodając uroku litemu drewnu i nie podlegają reklamacji.

Wykonanie podstawy z metalu w idealnie dopełnia industrialny wyglądu produktu. Lekko widoczne spawy, nierówności oraz różnice kolorystyczne w podstawie są celowo zachowane, aby podkreślić wyjątkowy, stylowy charakter mebla. 

19487

Opis

Szerokość 80 cm
Wysokość 180 cm
Głębokość 35 cm
Styl industrialny
Kolor naturalny, czarny
Waga 35,2 kg
Maksymalne obciążenie 50 kg
Uchwyty w drzwiczkach: gałki metalowe
Uchwyty w szufladach: metalowe tzw kołatki w kolorze czarnym
Nogi metalowe w kolorze czarnym
Korpus mebla metalowy czarny
ilość szuflad 3
ilość drzwiczek 2
szuflady drewno jodła, pokryte lakierem
Drzwiczki metalowe, ażurowe
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także