raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Komoda CHIARO 50 Cm biała
  • Komoda CHIARO 50 Cm biała

Komoda CHIARO 50 Cm biała

2 067,21 zł
1 653,77 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nowoczesne meble z serii Chiaro w naszej ofercie korpusy i fronty w lakierze : czarnym na wysoki połysk, białym w odcieniu matowym z blatami i podstawą z dębu litego olejowanego. Komody  w różnych rozmiarach dla opcjonalnego zaprojektowania wnętrza salonu, jadalni, garderoby czy przedpokoju w stylu nowoczesnym. W tym rozmiarze dostępna komoda w lakierze czarnym na wysoki połysk. Zaaranżuj swoje wnętrze z naszą ofertą. Meble do samodzielnego montażu. Łatwa instrukcja.

48447AW1

Opis

Szerokość 51 cm
Wysokość 115 cm
Głębokość 40 cm
Materiał lak. biały mat, blat i podstawa: drewno dębowe sękate ze spękaniami, olejowane
Styl Nowoczesny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także