raty przez internet leasing przez internet
Idealnie wpisze się do salonu lu pokoju w stylu skandynawskim.
  • Idealnie wpisze się do salonu lu pokoju w stylu skandynawskim.
  • Wpisze się we wnętrza industrialne oraz modern classic.
  • Komoda to ciekawa propozycja do wnętrz industrialnych oraz nowoczesnych
  • Komoda to ciekawa propozycja do wnętrz industrialnych oraz nowoczesnych
  • Komoda to ciekawa propozycja do wnętrz industrialnych oraz nowoczesnych
  • Komoda to ciekawa propozycja do wnętrz industrialnych oraz nowoczesnych
  • Wpisze się we wnętrza industrialne oraz modern classic.
  • Komoda to ciekawa propozycja do wnętrz industrialnych oraz nowoczesnych
  • Wpisze się we wnętrza industrialne oraz modern classic.
  • Wpisze się we wnętrza industrialne oraz modern classic.

Komoda BRICK 138 cm

2 739,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 16 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nowoczesna i praktyczna witryna LILKA marki Skandica to mebel ekstrawagancki - który doskonale dopełni wnętrze i nada mu eleganckiego charakteru. Przemyślane połączenie oryginalnej kolorystyki (ceglany odcień czerwieni frontów drzwiczek) z przezroczystym szkłem i aluminium stworzyło niepowtarzalny design, który zachwyci zwolenników minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Mebel nie tylko dobrze wygląda, oprócz tego jest praktyczny. Został podzielony na cztery części zamykane drzwiczkami za którymi znajdują się półki. Dwa fronty drzwi wykonane są z płyty laminowanej w połysku, w ceglanym odcieniu czerwieni, a pozostałe dwa to szkło osadzone w aluminiowych ramkach w kolorze srebrnym. Za przeszklonymi frontami znajdują się szklane, podświetlane półki. Cała konstrukcja opiera się na sześciu nogach, co zwiększa stabilność i wytrzymałość mebla, a ich wysokość pozwala na wykorzystanie robota sprzątającego do utrzymania czystości. Korpus wykonano z czarnej płyty laminowanej, natomiast fronty z płyty laminowanej na kolor Ceramic Red ( Kronospan K098) oraz szkła w aluminiowych ramach w srebrnym matowym kolorze. Komoda jest bez uchwytowa. Wykorzystano tutaj system otwierania frontów za pomocą push to open.Plecy komody zrobiono z wysokiej jakości płyty HDF. Całość oparto na sześciu metalowych nogach malowanych na czarno. Komoda składa się z 4 x szklanych półek usytuowanych za przeszklonymi frontami po dwie na każdą przegrodę.  Są one podświetlane. Za pełnymi drzwiczkami mamy po jednej półce.

Wymiary prezentowanego produktu:

Szerokość: ok. 138,3 cm

Głębokość: ok. 38 cm

Wysokość: ok. 93 cm

Wysokość nóg: 20 cm

Wewnętrzna szerokość półek: ok. 32,2 cm

Grubość płyty: ok. 1,8 cm

UWAGA! Dla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 2 cm

5903812256397

Opis

Waga 55 kg
Grubość blatu ok. 20 cm
Grubość płyty ok. 1,8 cm
Nogi x 6
Nogi metalowe, malowane na czarno (w kolorze korpusu)
Korpus mebla czarna płyta laminowana
Plecy płyta HDF
Szerokość półki za drzwiczkami ok. 32,2 cm
Oświetlenie montowane fabrycznie w klipsach, które wsuwa się w szklane półki
Drzwiczki push to open
Drzwiczki system push to open
Front mebla płyta laminowana kolor Ceramic Red ( Kronospan K098); połysk oraz szkło w aluminiowych ramach; kolor srebrny mat
Wymiary paczek 159 cm x 49 cm x 15 cm, 94 cm x 50 cm x 15 cm, 9 cm x 50 cm x 20 cm
półki za frontami 2 x czarne z płyty meblowej
półki podświetlane 4 x szklane
półki za przeszklonymi frontami 2 x 2 x szklane
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także