raty przez internet leasing przez internet
Przepiękny nowoczesny fotel obrotowy Cody
  • Przepiękny nowoczesny fotel obrotowy Cody
  • Fotel idealny do biura w stylu nowoczesnym
  • Fotel biurowy CODY brązowy

Fotel biurowy CODY brązowy

599,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Fotel biurowy Cody to propozycja, która zachwyci wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę oraz nowoczesne podejście do stylu. Fotel pokryty jest skórą ekologiczną w przepięknym kolorze brązowym. Czarne oraz srebrne elementy idealnie uzupełniają wygląd fotela tworząc go bardziej intersującym. Produkt wyposażony jest w mechanizm TILT, a więc regulację wysokości krzesła, blokadę oparcia w pozycji do biura, regulacje siły oporu parcia oraz możliwość swobodnego kołysania się. 

Fotel CODY to idealne rozwiązanie do domowego gabinetu, biura, sali konferencyjnej w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak również vintage. Fotel połączony z biurkiem z naturalnego drewna to świetny pomysł na zaaranżowanie pomieszczenia. 

Wymiary prezentowanego fotela: 

szerokość: 64 cm

wysokość: 111 cm - 119 cm

głębokość: 65 cm

ZD V-CH-CODY-FOT-BRĄZOWY

Opis

Szerokość 64 cm
Wysokość 111 cm - 119 cm
Głębokość 65 cm
Materiał skóra ekologiczna, metal, tworzywo sztuczne
Styl Klasyczny
Kolor brązowy, srebrny, czarny
Wysokość siedziska 50 cm - 58 cm
Wysokość podłokietników 14 cm
Szerokość siedziska 51 cm
Szerokość podłokietnika 7 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także