raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

  1. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy niepowtarzalną i unikatową ofertę zakupu naszych produktów z „Gwarancją Najniższej Ceny”.
  2. „Gwarancja” oznacza, że jeśli przedstawią Państwo do wglądu ofertę firmy konkurencyjnej sprzedającej ten sam produkt po niższej cenie, sklep zona-design dokona sprzedaży danego produktu po cenie przedstawionej w sklepie konkurencyjnym.
  3. Warunkiem skorzystania z Gwarancji” jest przedstawienie  oferty firmy konkurencyjnej, która sprzedaje ten sam produkt  na terenie Polski. Prosimy wysłać  na  maila sklep@zona-design.pl link do sklepu konkurencyjnego  z wyceną danego przedmiotu. Po sprawdzeniu wiarygodności konkurencyjnej oferty, ustalamy ostateczną cenę zakupu produktu w naszym sklepie. Po akceptacji ostatecznej ceny przez klienta, przystępujemy do finalizacji zakupu.
  4. Z oferty  „Gwarancja Najniższej Ceny” można tylko skorzystać przed dokonaniem zakupów.
  5. Gwarancja nie dotyczy produktów przecenionych, zaniżonych przez konkurencję na potrzeby wyprzedaży lub stosowania akcji promocyjnych oraz produktów których cena jest niższa od cen narzuconych przez producenta.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie zona-design!