raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Wysyłka gratis
Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe
  • Biurko TORI dębowe

Biurko TORI 150 cm dębowe

1 974,70 zł
1 579,76 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Nowoczesne biurko stanowić będzie doskonałe uzupełnienie domowej pracowni, równie dobrze wpisze się we wnętrze gabinetu czy biura. Nowoczesny design sprawi, że biurko komputerowe TORI zapewni Ci najwyższy komfort pracy. Blat wykonany z dębu litego olejowanego , elementy w kontenerku w okleinie. Wykonanie w stylu industrialnym oraz loftowym. Nogi metalowe w optyce stali szlachetnej. Dopasuj wygodny fotel z naszym sklepem internetowym i ciesz się długimi godzinami pracy.

Produkt wykonany jest z drewna, dlatego może się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny.

40324AZ2

Opis

Szerokość 150 cm
Wysokość 75 cm
Głębokość 42 cm - 67 cm
Styl Nowoczesny
Kolor naturalny, srebrny
Nogi metalowe w optyce, stal szlachetna szczotkowana
Korpus mebla i fronty szuflad drewno dębowe sękate, olejowane, okleina na elementach w kontenerku
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także