raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Wysyłka gratis
Biurko TADEO 120 cm biało antracytowe
  • Biurko TADEO 120 cm biało antracytowe
  • Biurko TADEO 120 cm biało antracytowe
  • Biurko TADEO 120 cm biało antracytowe
  • Biurko TADEO 120 cm biało antracytowe
  • Biurko TADEO 120 cm biało antracytowe

Biurko TADEO 120 cm biało antracytowe

856,70 zł
685,36 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2021-11-12 (zostało: 20 dni)

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Niesamowity design i nowoczesność tego biurka to miłe chwile pracy w biurze. Świetnie prezentują się poboczne półki, a połączone kolory matowej bieli i antracytu dobrze współgrają. Dopasuj fotel i kontenerek z naszym sklepem internetowym.

40170WG7

Opis

Szerokość 120 cm
Wysokość 75 cm
Głębokość 59 cm
Materiał MDF, folia matowa biel
Styl Nowoczesny
Kolor biały, antracytowy
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także