raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-25%
Wysyłka gratis
Biurko narożne Big Deal białe
  • Biurko narożne Big Deal białe
  • Biurko narożne Big Deal białe do biura
  • Nowoczesne biurko do salonu
  • Biurko narożne Big Deal białe
  • Biurko narożne Big Deal białe
  • Biurko narożne Big Deal białe

Biurko narożne Big Deal białe

1 384,60 zł
1 038,45 zł Zniżka 25%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2021-11-05 (zostało: 13 dni)
Termin podany przez producenta może ulec zmianie.

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Nowoczesne, duże biurko ze szklanym mlecznym blatem z kontrastowymi współgrającymi metalowymi nóżkami w kolorze białym.To idealna symbioza pomiędzy elementami szklanymi a ponadczasową metalową ramą. Dzięki swoim dużym rozmiarom na biurku pomieści się wiele rzeczy. Dopasuj wiele rzeczy do biura z naszym sklepem internetowym i urządź nowocześnie swoje wnętrza.

WE89838847

Opis

Szerokość 180 cm
Wysokość 75 cm
Głębokość 60 cm
Kolor biały, szkło mleczne
Podstawa rama metalowa w kolorze białym
Grubość blatu 1 cm
Wymiary nóg 3 cm x 2 cm
Informacje o produkcie długi bok: 180 cm wraz z zaokrąglonym rogiem (60 cm)
Informacje o produkcie krótki bok: 160 cm wraz z zaokrąglonym rogiem (60 cm)
Blat szkło bezpieczne (szkło hartowane)
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także