raty przez internet leasing przez internet

produkt na zamówienie
wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Trebord stoły i meble


POBIERZ KATALOG 


To firma, która tworzy z zamiłowania do pięknej i niepowtarzalnej formy naturalnego drewna. Jest to marka solidnych i ponadczasowych stołów do jadalni.  
Każdy stół Trebord jest wykonany ręcznie na bazie indywidualnego zamówienia Klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami, co do jego funkcjonalności i walorów estetycznych.

Stoły jadalne

Stoły jadalne, tworzone w oparciu o unikalną formę awangard, to blat zachowujący naturalny kształt pnia drzewa, o nieregularnie ukształtowanych przez naturę krawędziach.
Grubość blatu kształtuje się na poziomie ok. 5 cm, natomiast wielkość w granicach od 80 do 120 cm szerokości, oraz od 200 do 300 cm długości.

Stoły kawowe

Ekskluzywne stoły kawowe wykonane ze starannie wyselekcjonowanego drewna naturalnego o grubości od 5 do 10 cm.
 
Podstawę stołu stanowi szkielet metalowy, w barwie indywidualnie dobranej pod oczekiwania Klienta, oraz harmonizującej z całością wybranej kompozycji.
Wielkość blatów mieści się od 70x70 do 60x90 cm, a ostateczna wersja uzależniona jest od spersonalizowanej decyzji i potrzeb Klienta.
Rodzaje drewna: dąb, klon, orzech, akacja, cedr, czereśnia, sekwoja.
 
Personel salonu ZONA-design pomoże na każdym etapie procesu decyzyjnego, począwszy od wyboru rodzaju drewna, poprzez formę nóg stołowych, a skończywszy na kolorach i wymiarach blatów.
 
Produkty zrobione z naturalnego drewna mogą posiadać sęki, rozwarstwienia czy szorstkie powierzchnie, normalne dla produktów wykonywanych z litego drewna. Występowanie takich skaz jest czymś naturalnym dla materiału z którego produkty są wykonywane. Drewno jako materiał naturalny, „żywy” będzie „pracować” jeżeli będzie wystawiane na różne warunki atmosferyczne czy zmiany temperatur.